eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grüner Weg 27 › Mechanik Samochodowy

Kto szuka:

Autohaus Martens

Stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja:

Grüner Weg 27, 23936 Grevesmühlen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dlaczego warto u nas pracować?
  • Rodzinna atmosfera pracy: U nas nie jesteś numerem, lecz szanowanym członkiem naszej rodziny. Cenimy sobie wspierające i koleżeńskie środowisko pracy.
  • Rozwój kariery: Wierzymy w Twój rozwój zawodowy i oferujemy wsparcie poprzez ciągłe szkolenia i możliwości awansu w firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Twoja ciężka praca zostanie odpowiednio wynagrodzona. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy dodatkowe korzyści i premie.
  • Zakwaterowanie zapewnione: Aby ułatwić Ci start, zapewniamy zakwaterowanie na początkowym etapie w Grevesmühlen. Ponadto będziesz wspierany przez naszego polskiego kolegę w razie jakichkolwiek pytań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
  • Pomoc od naszego polskiego pracownika.
  • Możliwość zorganizowania kursów językowych.
  • Elastyczne godziny pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Autohaus Martens

branże: Inne / Pozostałe