PracaOferty pracy Gdynia › Przedstawiciel handlowy - Vanseller

Kto szuka:

GRANLAN SP. Z O.O.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Vanseller

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska, obowiązki:
  • Obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów spożywczych na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
  • Sprzedaż produktów bezpośrednio z samochodu
  • Dbałość o dobre relacje z klientami
  • Raportowanie sprzedaży oraz aktywna realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych
  • Odbiór należności i prowadzenie dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B lub C
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Podstawowej znajomość obsługi komputera
  • Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta
  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjne  warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
  • Wysokiej jakości szybko rotujące produkty
  • Profesjonalne procesy wsparcia
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód dostawczy, telefon, drukarka)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: GRANLAN SP. Z O.O.

branże: Sprzedaż