PracaOferty pracy Gliwice › Automatyk / Elektryk Przemysłowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Automatyk / Elektryk Przemysłowy

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń, a także modyfikowanie istniejących, gniazd i linii produkcyjnych
  • analizowanie usterek oraz skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych
  • realizacja prac ślusarskich i monterskich w zakresie instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac związanych z obsługą i utrzymaniem instalacji elektrycznych dla największych marek branży automotive

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC
  • wykształcenia o profilu elektrycznym
  • gotowości do pracy w systemie 3 tygodnie w delegacji/1 tydzień wolny zjazd do domu
  • gotowości do pracy po 10-11h/dziennie od poniedziałku do piątku, ewentualnie soboty 6h/dziennie
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana

CO OFERUJEMY?

  • ciekawą praca w projektach dla międzynarodowych kontrahentów automotive
  • gwarantowany transport (auto służbowe) i zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • umowę o prace na 2 lata, bez okresu próbnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji, bony świąteczne i inne
  • miłą atmosfera pracy w polskim zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?