eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasło › Grafik / Graficzka

Kto szuka:

Nowy Styl

Stanowisko:

Grafik / Graficzka

Lokalizacja:

Jasło

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • aktualizacja i zmiany w istniejących materiałach cennikowych
  • skład cennika dla nowo wprowadzanych produktów
  • obróbka graficzna plików wektorowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • sprawne posługiwanie się programami Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop
  • znajomość pakietu MS Office: Word, Excel
  • umiejętności przygotowywania materiałów do druku
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie
  • dbałość o detale i spójność projektów, terminowość
  • umiejętność pracy na stylach (Indesign) - higiena pracy
  • chęć nauki i rozwoju

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Nowy Styl

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia