PracaOferty pracy Jasło › Manager / Managerka Sprzedaży Eksportowej

Kto szuka:

Nowy Styl

Stanowisko:

Manager / Managerka Sprzedaży Eksportowej

Numer referencyjny:

ME/01/24

Lokalizacja:

Jasło

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie powierzonym rynkiem sprzedaży eksportowej i/lub kluczowymi klientami globalnymi – promowanie i sprzedaż pełnej gamy rozwiązań Nowego Stylu
  • docieranie do nowych potencjalnych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi - delegacje zagraniczne, targi
  • prowadzenie prezentacji produktowych i negocjacji handlowych
  • budowanie i rozwijanie bezpośrednich relacji z klientami oraz osobami decyzyjnymi w różnych obszarach: architekci i projektanci, zarządzający projektami, generalni wykonawcy, konsultanci
  • współtworzenie strategii handlowej i jej skuteczna realizacja, ocena postępów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • znasz język angielski i swobodnie się w nim komunikujesz (min. C1)
  • posiadasz 5 lat doświadczenia w dziale handlowym i sprzedaży B2B dla klientów międzynarodowych
  • prospecting to Twoja mocna strona – umiesz odszukać, nawiązać relacje i umówić spotkanie z nowym potencjalnym klientem za granicą
  • potrafisz aktywnie słuchać, przekonywać i wpływać na ludzi z różnych środowisk, branż czy na różnych stanowiskach
  • jesteś osobą dyspozycyjną, gotową do wyjazdów służbowych za granicą (ok 25% czasu pracy) oraz posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista, samodzielność, komunikatywność oraz asertywność
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie negocjacyjne z klientem
  • wiesz jak przygotować strategię cenową i marketingową, aby skutecznie wygrywać projekty i przetargi
  • zawsze potrafisz pracować spokojnie, logicznie i profesjonalnie
  • mówią o Tobie „znakomity gracz zespołowy” – doskonale idzie Ci współpraca w szeroko rozumianej organizacji - w pionie i poziomie, lokalnie i na arenie międzynarodowej
  • jesteś kreatywny_a nawet pod presją czasu, wykraczasz poza oczywiste działania i nie poprzestajesz na pierwszych rozwiązaniach
  • obsługujesz sprawnie programy pakietu MS Office
  • skutecznie wyznaczasz i osiągasz postawione cele, jesteś zorientowany_a na wynik
Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego, języka hiszpańskiego lub języka francuskiego na poziomie min. B2
  • posiadasz doświadczenie zawodowe związane z branżą meblarską i/lub współpracą z architektami

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Nowy Styl

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...