eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasło › Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

BALTIC WOOD S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny:

RZ/01/05/2024

Lokalizacja:

Jasło

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kluczowe zadania:
  • Wspieranie zespołu techników w wykonywaniu przeglądów maszyn oraz w usuwaniu awarii lub usterek.
  • Analizowanie i raportowanie awarii oraz wdrażanie działań korekcyjnych i prewencyjnych.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn.
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje lub wymianę urządzeń.
  • Realizowanie modyfikacji, demontażu i instalacji maszyn.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną do maszyn i urządzeń.
  • Opracowywanie procedur i instrukcji w zakresie UR, wdrażanie ich do pracy działu.
  • Opracowywanie i wdrażanie działań TPM.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (studia mechaniczne, elektryczne, automatyka itp.).
  • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe najlepiej w obszarze produkcyjnym lub UR.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Systematyczność, skrupulatność i precyzja w działaniu.
  • Zaangażowanie i elastyczność.
  • Umiejętność kompleksowego myślenia.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Znajomość systemów klasy CMMS, ERP.
  • Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych.
  • Ofertę ZFŚŚ.
  • Program Grupowego Ubezpieczenia wraz z opieką medyczną.
  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: BALTIC WOOD S.A.

branże: Produkcja / Przemysł