eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Spawacz-praca w delegacji

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Spawacz-praca w delegacji

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Stanowisko: Spawacz

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Płock, Polska, oraz inne kraje UE (delegacje)

Wynagrodzenie: Od 32 zł /rbg brutto + dodatki do nadgodzin w przypadku umowy o pracę. Pierwsze 8 godzin premia 25%, z 9 godziny premia 50%. Praca w weekendy lub święta - stawka x2.

Godziny pracy: Przeważnie jedna zmiana 6:00-16:00, ale od czasu do czasu druga zmiana 15:30-01:30. Praca 2 soboty na miesiąc.

Obowiązki:

  • Spawanie metodą 141/111 lub 141, 111, 135.
  • Przygotowanie stanowiska, wykonanie spoin pachwinowych lub doczołowych (czasami w wymuszonych pozycjach spawania) w porozumieniu z nadzorem spawalniczym.
  • Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Umiejętność spawania głównie w metodzie 141. Mile widziane umiejętności spawania w metodach 111 lub 135, 136 – spoiny podlegają badaniom.
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje głównie w energetyce, petrochemii, gazownictwie - znajomość kotłów i rurociągów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • Uprawnienia spawalnicze TUV lub UDT, TDT. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie zawodowe.

Dodatkowe informacje:

  • Zaangażowanie, zgoda na pracę w delegacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce sektora energetycznego.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia.
  • Zapotrzebowanie: 10 osób
  • Start: 1.06.2023
  • Mieszkanie: Zakwaterowanie dla 2-3 osób w pokoju.
  • Wypłata: 10 każdego miesiąca, pod koniec miesiąca wypłacana dieta.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura