PracaOferty pracy Kraków › Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa/B2B

Kto szuka:

Melvit S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa/B2B

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Budowa długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Znajomość rynku lokalnego (warunek konieczny)
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Skuteczna komunikacja, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów
  • Narzędzia pracy (samochód i telefon)
  • Pakiet medyczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Melvit S.A.

branże: Sprzedaż