eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz pracy w sprzedaży? Masz wyrobioną książeczkę sanepidowską? Ta praca może być dla Ciebie!

Ogólnopolska sieć marketów spożywczych poszukuje chętne osoby do pracy w charakterze kasjera/sprzedawcy.

Nie wymagamy doświadczenia!

Lokalizacje: Nowa Huta, Prądnik Czerwony

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów przy kasie;
  • Dbanie o ekspozycję produktów;
  • Wykładanie towarów na półki;

WYMAGANIA:

  • Książeczka sanepidowska - warunek konieczny;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym- 1 zmiana od 6:30 ; druga od 14:00;

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością pozostania na dłuższy czas;
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia absencyjna za obecność w pracy;
  • Premie uznaniowe- comiesięczne; zależne od zaangażowania i wyników;

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Sprzedaż