PracaOferty pracy Kraków › T&E Accountant with English (14:00-22:00 shifts)

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

T&E Accountant with English (14:00-22:00 shifts)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Realizacja zapytań w systemie SAP Concur dotyczących delegacji pracowników i kosztów podróży oraz rozwiązywanie problemów z tym związanych
  • Zarządzanie codziennymi wnioskami z obszaru T&E i płatnościami
  • Dostarczanie statystyk i raportów na temat kosztów i wydatków związanych z delegacjami
  • Przesyłanie powiadomień mailowych na temat raportów o zaległościach
  • Przetwarzanie cotygodniowego i miesięcznego przeglądu/zatwierdzenia płatności oraz przeprowadzanie przeglądu miesięcznych wyciągów

  • Doświadczenie w księgowości T&E minimum 6 miesięcy
  • Wykształcenie wyższe z rachunkowości, finansów, administracji biznesowej lub innej pokrewnej dziedziny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • Gotowość do pracy w godzinach 14:00 - 22:00 (od poniedziałku do piatku)
  • Doświadczenie w systemie SAP Concur mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (poniedziałek-piątek w godzinach popołudniowych 14:00-22:00)
  • Hybrydowy model pracy (1 dzień pracy z biura)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Mulibenefit
  • Premia roczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Finanse