eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › Kierownik Działu Dostaw

Kto szuka:

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Stanowisko:

Kierownik Działu Dostaw

Lokalizacja:

Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 105

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostaw  towarów do klientów.
  • Zapewnienie właściwego procesu realizacji dostaw do klientów.
  • Realizacja celów i wskaźników biznesowych.
  • Koordynacja działań zespołu dostaw w ramach hali.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Szukanie możliwości optymalizacji procesu dostaw do klientów.
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w celu rozwoju sprzedaży.
  • Współpraca z firmami transportowymi, praca nad optymalizacją kosztów transportu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie.
  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy.
  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze dystrybucji lub sprzedaży.
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Dobra znajomość arkusza Excel.
  • Mile widziana znajomość rynku FMCG.

Firma oferuje:

Mamy Ci do zaoferowania:
  • Wsparcie w procesie wdrożenia.
  • Pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zawsze na czas) oraz system premiowy.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Nauka języka obcego na platformie e-Tutor.
  • Zniżki na zakupy w MAKRO.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Okazjonalne bony towarowe.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Nagrody za polecenia pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Elektromechanik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowa / Księgowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

branże: Zarządzanie