PracaOferty pracy Legnica › Operator wózka widłowego- zatrudnienie od zaraz!

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego- zatrudnienie od zaraz!

Lokalizacja:

Legnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Jeżeli szukasz stabilnej pracy i możliwości rozwoju zawodowego to ta oferta jest dla Ciebie!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Operatora Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • Rozładunek i załadunek komponentów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne miesięczne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy (premia frekwencyjno-wydajnościowa do 450zł brutto, system lojalnościowy do 600zł brutto według regulaminu)
  • Transport pracowniczy z Chojnowa, Lubina, Złotoryi, Jawora
  • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Liczne benefity pracownicze Manpower Premium: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie medyczne, atrakcyjne zniżki i kupony rabatowe do wielu miejsc (pizzerii, kręgielni, klubów fitness i siłowni, szkół wyższych, sklepów internetowych oraz wielu innych miejsc, a także na naukę j. obcych)
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Oferta dotyczy umowy tymczasowej

Miejsce pracy: Legnica

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Po narodzinach dziecka tacie przysługuje prawo do trzech rodzajów urlopu - tacierzyńskiego, ojcowskiego i rodzicielskiego. Ten pierwszy jest zależny od urlopu macierzyńskiego, a pozostałe dwa są niezależne od siebie i urlopu branego przez ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?