PracaOferty pracy Łódź › Konsultant / Konsultantka ds. Telesprzedaży

Kto szuka:

T-Mobile Polska S.A.

Stanowisko:

Konsultant / Konsultantka ds. Telesprzedaży

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie bazy klientów
  • Pielęgnowanie posprzedażowych relacji z Klientami
  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki
W realizacji zadań pomoże Ci:
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych bez skryptów i narzuconych schematów
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolności sprzedażowe
  • Determinacja i zaangażowanie do osiągania celów sprzedażowych i biznesowych firmy
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji z klientem
  • Otwartość na nabywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku 8:30-20
  • Płynna znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, będzie dodatkowym atutem - ale nie jest to warunek konieczny

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta dla Ciebie:
  • Wynagrodzenie to atrakcyjna podstawa + premia od zrealizowanych celów sprzedażowych
  • Program wdrożenia, gdzie poznasz pełną ofertę naszych usług i produktów, a także dowiesz się, jak rozmawiać o niej z klientem
  • W pełni płatne szkolenie wstępne - otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości
  • W ciągu pierwszych 3 miesięcy szkoleń będziesz mieć także możliwość otrzymania dodatkowej premii wdrożeniowej (800zł-1200zł brutto)
  • Jasna ścieżka kariery i awansu
  • Pracę w modelu hybrydowym: z domu i przyjaznego pracownikowi biura
  • Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Swobodną, pozytywną atmosferę - mówimy do siebie 'na Ty' i nie mamy dress code'u
  • Konkursy pracownicze, sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Dofinansowanie do integracji zespołu
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/ imienin
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz
  • Dostęp do platform szkoleniowych, które podniosą Twoją wiedzę
  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku

Firma oferuje:

Benefity:
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Jasna ścieżka kariery i awansu
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin / imienin
  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: T-Mobile Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...