eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Asystent kierownika projektów

Kto szuka:

AB INDUSTRY S.A.

Stanowisko:

Asystent kierownika projektów

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu projektowego w zadaniach organizcyjnych,
  • Organizacja narad i spotkań,
  • Prowadzenie narad oraz spotkań,
  • Przygotowowanie notatek, harmonogramów, raportów, sprawozdań,
  • Nadzór i administracja biura budowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność prowadzenia narad technicznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość oprogramowania MS Project.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości