PracaOferty pracy Łódzkie › Kierownik Sprzedaży – branża protetyczna/stomatologiczna

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Kierownik Sprzedaży – branża protetyczna/stomatologiczna

Lokalizacja:

Łódzkie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódzkie
NR REF.: 1185619

Naszym Klientem jest firma zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem gabinetów i klinik stomatologicznych, pracowni protetycznych oraz sklepów i
hurtowni stomatologicznych w Polsce oraz poza granicami kraju.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Sprzedaży.
Preferowane miejsce zamieszkania: łódzkie, śląskie, małopolskie lub świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży dla jednostki sprzedażowej Protetyka CAD/CAM
  • Udział w spotkaniach z dostawcami i producentami na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym
  • Gotowość do sprzedaży i współpracy z kluczowymi Klientami
  • Definiowanie asortymentu produktów
  • Kreowanie polityki sprzedażowej
  • Przeprowadzanie analiz porównawczych
  • Zarządzanie zespołem i koordynowanie wdrażanych projektów; uporządkowanie procesów
  • Polityka personalna w podległym zespole
  • Współpraca z innymi działami firmy (Księgowość, HR, Marketing)
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Wymagane min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem sprzedaży
  • Znajomość branży stomatologicznej lub/i protetycznej CAD-CAM
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz kreatywność
  • Umiejętności w tworzeniu i rozwoju kanałów sprzedaży oraz wdrażaniu odpowiednich działań w celu zwiększania jej efektywności
  • Umiejętność samodzielnego analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w dynamicznym otoczeniu
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • Gotowość do podróży biznesowych na terenie kraju
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, minimum B2

Co zyskujesz?

  • Dostęp do szkoleń przygotowujących do obejmowanej roli oraz podnoszących kwalifikacje
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce
  • Samodzielną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy w kilkuosobowym zespole
  • Elastyczny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Rozwój zawodowy i zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
Benefity
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój