eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sękocin Nowy › Magazynier - Wydawca

Kto szuka:

Blachotrapez Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier - Wydawca

Lokalizacja:

Sękocin Nowy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek i załadunek towaru zgodnie ze specyfikacja magazynową,
  • wykonywanie prac głównie odbywa się w zewnętrznej części magazynowej,
  • zabezpieczenie wyrobu gotowego na regale,
  • prawidłowe wypełnianie i sprawdzenie poprawności etykiet oraz opakowań wyrobu gotowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • współpraca z działem transportu,
  • wykonywanie prac ogólnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czekamy na Kandydatów, którzy mają:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • dobrą energię, chęci do pracy i przyłączenia się do naszego Zespołu :-)

Firma oferuje:

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • stabilne miejsce zatrudnienia w Grupie biznesowej o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalnej i uznanej w Polsce i zagranicą,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pakiet medyczny, dofinansowane przez Pracodawcę ubezpieczenie grupowe, karty lunchowe, zniżki pracownicze)
  • pracę w miejscu, w którym Ludzie są najważniejsi!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Doradca Klienta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Serwisant Żurawi Portowych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Blachotrapez Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy