PracaOferty pracy Drobin › Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

Lokalizacja:

Drobin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • Ścisła współpraca z działem magazynowania
  • Proste prace produkcyjne
  • Obsługa wózka widłowego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • Wykształcenia min. zawodowe
  • Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn
  • Uprawnień UDT

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • Pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu w godzinach 6:00-18:00, 18.00-6:00,
  • Miesięczną premie!
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie uczelni,
  • Transport dofinansowany przez pracodawcę z: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś
  • Pełen dostęp do ciekawych szkoleń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...