PracaOferty pracy Sokołów (pow. pruszkowski › Specjalista / Specjalistka ds. Logistyki

Kto szuka:

JOBO Europe Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Logistyki

Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), pod warszawskimi Jankami

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Doświadczenie w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętność interpretacji danych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Praktyczna znajomość programu Excel lub podobnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:
  • Nadzór procesów logistycznych
  • Organizacja transportu i związanej z tym dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie obiegu i kontroli dokumentów
  • Przygotowanie raportów, zestawień, statystyk i analiz
  • Codzienny kontakt w j. angielskim

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16
  • Indywidualną ścieżkę kariery

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Produktu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektromechanik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: JOBO Europe Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy