PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Umów i Zatrudnienia

Kto szuka:

Foundever

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Umów i Zatrudnienia

Lokalizacja:

Warszawa, Mokotów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej, w tym akt osobowych, umów itp.
  • Wsparcie w procesie onboardingu i offboardingu pracowników.
  • Nadzorowanie benefitów pracowniczych.
  • Aktualizowanie baz danych z danymi pracowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jesteś kandydatką/kandydatem idealnym jeśli:

  • Posiadasz 0,5-1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Human Resources.
  • Rozumienie procesów i praktyk kadrowych, świetna znajomość kodeksu pracy i prawa zatrudnienia to dla Ciebie podstawa.
  • Znasz programy MS Office i masz doświadczenie w używaniu systemów HR.
  • Masz bardzo dobry poziom języka angielskiego (poziom B1), który jest niezbędny ze względu na charakterystykę naszej Firmy.
  • Dokładność i uważność, zwracanie uwagi na detale to Twoje drugie imię.
  • Jesteś asertywna/asertywny i potrafisz podejmować samodzielne decyzje.
  • Posiadasz świetne umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Firma oferuje:

Warunki zatrudnienia:

  • Rodzaj umowy do wyboru – umowa zlecenie lub umowa o pracę.
  • Czas pracy w godzinach między 8 a 17 (8h dziennie).
  • Zapewniamy sprzęt do pracy.
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej.

Co jeszcze może być dla Ciebie ważne?

  • Dofinansowanie do okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, bony na różne okazje (Święta, Dzień Dziecka itp.).
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie Medicover.
  • Dostępna karta Multisport, a także wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia.
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę na poziomie międzynarodowym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Foundever

branże: HR