eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mielec › KELNER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KELNER

Lokalizacja:

Mielec

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0837

Obowiązki:

Powitanie gości i zapewnienie im odpowiedniego miejsca do siedzenia, przyjęcie zamówień od klientów i ich zapisanie, przygotowanie i podanie napojów, utrzymanie porządku w lokalu i na stanowisku pracy, obsługa kasy i rozliczanie się z klientami, utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnienie im wysokiego standardu obsługi, dbanie o zgodność zasad BHP i przestrzeganie przepisów sanepidu, współpraca z kuchnią i innymi pracownikami lokalu w celu zapewnienia szybkiej i sprawnej obsługi klientów.
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Dośwadczenie w pracy jko kelner/kelnerka min. pół roku, umiejętności obsługi klienta i komunikatywność, znajomość podstawowych przepisów dotyczących napojów alkoholowych, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi kasy i dokonywania rozliczeń, dyspozycyjność i elastyczność w pracy, pozytywne podejście i chęć do nauki nowych umiejętności, wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, znajomość języków obcych mile widziana.

Miejsce pracy: Dworcowa 4/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres staffmielec@gmail.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KIEROWCA/MAGAZYNIER Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA TOKARZ R92/1015-488/24

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż