eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mikołów › IT Manager

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

IT Manager

Lokalizacja:

Mikołów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem IT
  • Zarządzanie infrastrukturą i oprogramowaniem
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych i informatycznym spółki
  • Planowanie rozwoju i kompleksowa realizacja projektów IT w zakresie infrastruktury oraz systemów biznesowych
  • Nadzór nad zbiorami danych i ich spójnością:
    - Współtworzenie struktur danych w systemach: M365 (praca grupowa), plikowe, pozostałe systemy informatyczne (ERP, HR, BI, MES, WMS)
      - Opracowywanie i wdrażanie zasad gradacji dostępu
  • Nadzór i tworzenie dokumentacji infrastruktury IT
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT min. 5 osobowym
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury systemów informatycznych, administracji aplikacjami i usługami M365
  • Dobra znajomość architektury systemów ERP i systemów współpracujących
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami serwerowymi Windows i ich usługami
  • Zdolność analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • Dbanie o efektywną komunikację w zespole i z użytkownikami
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i trendami w dziedzinie IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu
  • Projekty na styku technologii i biznesu umożliwiające interdyscyplinarny rozwój
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Wieloletnią perspektywę rozwoju
  • Pakiet sportowy
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Moltton

branże: Informatyka / Telekomunikacja