eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Pracownik budowlano-drogowy

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Pracownik budowlano-drogowy

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Wykonywać roboty budowlane i drogowe
  • Obsługiwać maszyny i narzędzia budowlane
  • Utrzymywać porządek i czystość na placu budowy oraz zabezpieczać teren przed wypadkami

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku - mile widziane
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 29 zł brutto/h + nadgodziny płatne
  • Dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania
  • Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • Miejsce pracy: Krapkowice - Rogów Opolski / Jełowa - Bierdzany

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura