PracaOferty pracy Skarbimierz › Operator maszyn produkcyjnych

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Numer referencyjny:

11818

Lokalizacja:

Skarbimierz

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych – wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn, zmiana parametrów
  • Nadzorowanie pracy maszyn i kontrola procesu produkcyjnego
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanego detalu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenia w przezbrajaniu lub naprawie maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji: czynny udział w rozbudowie zakładu – nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Zorganizowany transport pracowniczy z miejscowości: Grodków, Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Wiązów, Lubsza
  • Pakiet benefitów: m.in. (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku)
  • Pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Program rekomendacji pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł