PracaOferty pracy Trójmiasto › Agent nieruchomości - Doradca ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Kto szuka:

EASTATE P. S.A.

Agent nieruchomości - Doradca ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Lokalizacja:

Trójmiasto

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  • Aktywne pozyskiwanie ofert do współpracy.
  • Przygotowanie ofert nieruchomości do publikacji.
  • Prezentacje nieruchomości potencjalnie zainteresowanym klientom.
  • Negocjacje ceny i warunków dot. przeprowadzenia transakcji.
  • Finalizacja sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.
  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta lub branży nieruchomości.
  • Przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem.
  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów i bycie spragnionym sukcesów.
  • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.
  • Mile widziana jest przez nas także znajomość języków obcych i sprawna obsługa pakietu Office.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Szkolenie wdrażające do pracy na początku pracy w naszym biurze nieruchomości.
  • Opieka mentora i ciągłe wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.
  • Cykliczne warsztaty stale podnoszące kwalifikacje.
  • Bieżące, codzienne wsparcie kadry kierowniczej i doświadczonych agentów.
  • Współpracę z fotografami, deweloperami, architektami, doradcami kredytowymi, inwestorami i innymi agentami nieruchomości.
  • Marketing ofert nieruchomości na najwyższym poziomie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Dostęp do licznych programów i rozwiązań ułatwiających pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości.
  • Wsparcie działu Call Center w umawianiu spotkań.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w zgranym, energicznym zespole.
  • Spotkania integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pomocnik Operatora Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inspektor

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: EASTATE P. S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura