PracaOferty pracy Poznań › Technik serwisu w specjalizacjach: Mechanik, Elektromechanik, Elektronik

Kto szuka:

Kuhn Polska Sp. z o.o.

Technik serwisu w specjalizacjach: Mechanik, Elektromechanik, Elektronik

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Naprawę, konserwację i obsługę techniczną maszyn

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych lub maszyn roboczych
  • Znajomość elektromechaniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowania w zakresie techniki i motoryzacji
Mile widziane:
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i instrukcjami
  • Doświadczenie w naprawach wózków widłowych
  • Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Szkolenia branżowe z zakresu wykonywanej pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Kuhn Polska Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny