PracaOferty pracy Pruszcz Gdański › Specjalista ds. planowania produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, lidera z branży opakowań z tektury litej, zatrudnimy na stałe osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kowale/ koło Gdańska

Zakres obowiązków:

• zapewnienie terminowej realizacji zleceń , monitorowanie poziomu zapasów

• harmonogramowanie produkcji oraz nadzór nad realizacją planu produkcji

• analiza oraz realizacja planu produkcji

• ścisła współpraca z pozostałymi działami aby usprawnić realizację zamówień

• sporządzanie raportów oraz analiz

 Nasze wymagania:

• znajomość MS Excel na poziomie dobrym

• doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji

• komunikatywność i samodzielność

• bardzo dobra organizacja pracy

 Oferujemy:

 • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

• pakiet benefitów sportowych oraz zdrowotnych

• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach

 • system płatnych poleceń pracowniczych

 • program płatnych pomysłów pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł