PracaOferty pracy Rybnik › Operator maszyn // Praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator maszyn // Praca od zaraz

Lokalizacja:

Rybnik

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych produktów
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z możliwością przejścia pod Klienta)
  • wynagrodzenie do 4800 zł brutto miesięcznie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Financial Controller with French Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Do równości płci na rynku pracy jeszcze daleko. Zarobki wyrównają się za blisko 100 lat?

    Do równości płci na rynku pracy jeszcze daleko. Zarobki wyrównają się za blisko 100 lat?

    Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?