eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Położna / Położny

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Położna / Położny

Lokalizacja:

Bielsko-Biała, ul. Karpacka 24

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • masz uprawnienia do wypisywania recept.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta w pigułce:
  • współpracę w oparciu o dowolny rodzaj umowy,
  • finansowanie kursów specjalistycznych,
  • elastyczny czas pracy – spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
  • zawsze wolne niedziele i święta,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • nowoczesne miejsce pracy,
  • jasny podział obowiązków.

Firma oferuje:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę w gabinecie ginekologicznym,
  • wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, cytologii, porad laktacyjnych),
  • ścisłą współpracę z lekarzem ginekologiem
  • przygotowywanie pacjentek do badań lekarskich,
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji medycznej pacjentek.
Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    W Polsce widok pracującego nastolatka wciąż nie jest tak powszechny, jak w innych krajach europejskich, choć prawo pozwala na ich zatrudnianie. Przepisów dotyczących zatrudniania nieletnich nie znają także rodzice. Na jaką ochronę prawną ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...