PracaOferty pracy Turza (pow. zawierciański › Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

Kto szuka:

FOB-Decor. Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

Numer referencyjny:

Sam.Specj.ds Sprzedaży/Praca.pl/23-04-2024

Lokalizacja:

Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami handlowymi firmy (branża opakowaniowa),
  • Skuteczne pozyskiwanie klientów handlowych,
  • Efektywna realizacja planów sprzedażowych,
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Doświadczenie w handlu B2B,
  • Otwartość i gotowość do nowych wyzwań,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem wraz z jego pozyskaniem,
  • Umiejętność negocjacji i asertywności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem w ramach dalszego rozwoju.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza - Zawiercie,
  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i premii sprzedażowej,
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • Karta MultiSport,
  • Karta Lunchowa,
  • Owocowe środy,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: FOB-Decor. Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż