PracaOferty pracy Kurzętnik › Specjalista ds. kontroli jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Numer referencyjny:

10846

Lokalizacja:

Kurzętnik

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Kontrola zgodności wykonania wyrobu (głównie konstrukcje stalowe spawane) z dokumentacją techniczną na poszczególnych etapach produkcji
  • Kontrola jakości spoin oraz podstawowych wymiarów detali stalowych
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów
  • Sporządzanie raportów i protokołów kontrolnych oraz analiza działań korygujących dotyczących kontroli procesu produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne
  • Nie musisz mieć doświadczenia – zdobędziesz je
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność organizacji swojej pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realne szanse rozwoju zawodowego
  • Praca w stabilnej firmie, współpracującej z firmami europejskimi
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Atrakcyjne premie uznaniowe
  • Stabilność zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Automatyk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Młodszy Technolog

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Kontrola jakości