eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › Kierownik Salonu

Kto szuka:

G8 S.A.

Stanowisko:

Kierownik Salonu

Lokalizacja:

Kielce, Galeria Echo

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • możliwość pracy wśród pasjonatów z produktami marki premium,
  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,
  • elastyczne godziny pracy i umowę o pracę już po pierwszym miesiącu,
  • szanse na rozwój i awans w strukturach firmy,
  • możliwość podnoszenia swojej wiedzy poprzez Akademię Lancerto,
  • dofinansowanie do posiłków w formie karty przedpłaconej Lunch Pass,
  • zniżki pracownicze na nasze produkty,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5300 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4850 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),
  • premię zależną od zaangażowania i osiąganych wyników sprzedażowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzaniu zespołem – preferowane związane z branżą odzieżową,
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,
  • mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Firma oferuje:

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,
  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,
  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie,
  • prawidłowa i efektywna organizacja pracy salonu i pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: G8 S.A.

branże: Sprzedaż