PracaOferty pracy Warszawa › Elektryk - Technik systemów budynkowych

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk - Technik systemów budynkowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma z 20 letnim stażem w zakresie automatyki, teletechniki, energetyki, stanowiąca zespół inżynierów, wyspecjalizowany w projektowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, zatrudni pracownika na stanowisko:

Technik obiektu

Praca głównie stacjonarna, okazyjne wyjazdy na terenie Warszawy.

Stawka: 5000-8000 brutto/msc - ustalana wedle doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

·         Usuwanie awarii, naprawy, nadzór na terminowością i przeglądy instalacji,

·         Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego i dokumentacji obiektowej,

·         Koordynacja i kontrola firm zewnętrznych – zbieranie ofert, wysyłanie zleceń,

·         Praca na dokumentacji technicznej i jej archiwizacja,

·         Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie, zarządcami i najemcami obiektów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Preferowane wykształcenie o profilu technicznym,

·         Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie utrzymania obiektu,

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·         Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

·         Podstawowa znajomość obsługi komputera,

·         Prawo jazdy kat. B – choć niekoniecznie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz uprawnienia SEP E. Jeśli tego nie posiadasz? I tak z Tobą porozmawiamy 😊

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie – B2B,

·         Szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia uprawnień,

·         Profesjonalne wyposażenie oraz narzędzia pracy,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...