PracaOferty pracy Warszawa › Senior Sales Executive Sea & Air

Kto szuka:

Talent Flow Sp. z o.o.

Stanowisko:

Senior Sales Executive Sea & Air

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako Senior Sales Executive będziesz miał kluczowe zadanie w dalszym rozwoju usług w obszarze frachtu morskiego i lotniczego. Twoje obowiązki obejmą poszukiwanie nowego biznesu, budowanie długofalowych relacji z klientami, udział w targach krajowych i zagranicznych, negocjacje stawek i warunków współpracy, przygotowywanie ofert, wycen i umów handlowych oraz dbanie o wysoką jakość relacji z Klientami. Współpraca z innymi działami firmy jest kluczowa dla tego stanowiska.

Nasz klient to globalny operator logistyczny posiadający swoje oddziały na terenie całego świata. Firma jest znana z wysokiej jakości usług logistycznych na rynku. Stanowisko daje możliwość rozwoju w obszarze logistyki oraz można liczyć na wsparcie organizacji w realizacji wyznaczonych zadań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Opis zadań

  • rozwój nowego biznesu w obszarze frachtu morskiego i lotniczego
  • negocjacje stawek i warunków współpracy, przygotowywanie ofert, wycen i umów handlowych,
  • realizacja wyznaczonych celi handlowych,
  • analiza rynku i trendów wyciąganie wniosków,
  • udział w targach krajowych i zagranicznych,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (wykształcenie branżowe będzie atutem),
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży frachtu morskiego
  • Znajomość rynku usług logistycznych,
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja),
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne,
  • Koncentracja na osiąganiu celów,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i samokontroli.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie u znanego operatora logistycznego,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • Samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju w strukturach organizacji,
  • Pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiający podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, Multisport, ZFŚS),
  • Miesięczne prowizje/premie,
  • Miejsce pracy: Cała Polska - możliwość pracy hybrydowej/zdalne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Talent Flow Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe