PracaOferty pracy Zabrze › Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

Kto szuka:

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa i kierowanie wózkami widłowymi
  • rozładunek dostaw komponentów i lokowanie w magazynie
  • przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem produkcji
  • przewożenie komponentów pomiędzy obszarami
  • pozostałe prace magazynowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY:
  • umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami wydanymi przez UDT (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności logicznego myślenia
  • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • współpracy w zespole
  • dyspozycyjności

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Electrolux Poland Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy