eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Project Estimator

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Project Estimator

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Analiza planów i dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z kluczowymi członkami zespołu projektowego oraz kontakt z klientami i dostawcami
  • Przygotowywanie, utrzymywanie szczegółowych i kompleksowych modeli kosztorysowych dla produktów i usług
  • Utrzymywanie harmonogramu prac projektowych i terminów realizacji dostaw dla klientów
  • Kierowanie koordynacją sprzedaży, zaopatrzenia, planowania i zespołów produkcyjnych w celu zapewnienia dokładnych danych wejściowych do kosztorysowania w celu oszacowania kosztów projektu
  • Monitorowanie i analizowanie danych, które mogą mieć wpływ na koszty (np. produktywność, czas konfiguracji, kursy wymiany walut).
  • Prezentowanie przygotowanych szacunków kierownictwu i innym zainteresowanym stronom
  • Śledzenie dokładności kosztów poprzez przeglądy szacunków i rzeczywistych kosztów
  • Ocena analizy ryzyka

Wymagania:

  • Tytuł licencjata / magistra inżynierii, budownictwa lub pokrewnej dyscypliny.
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu projektami, ludźmi i zasobami.
  • Umiejętność zdobywania szczegółowej wiedzy na temat produktów i metod produkcji, a także przepisów.
  • Zamiłowanie do szczegółów i dokładność w obliczeniach
  • Metodyczny sposób myślenia
  • Silne umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności obsługi pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Doświadczenie w SAP będzie mile widziane
  • Doświadczenie z narzędziami do konfiguracji produktów
  • Umiejętność tworzenia szczegółowych raportów zrozumiałych dla szerokiego grona odbiorców
  • Silne umiejętności komunikacyjne. Umiejętność wywierania wpływu na wszystkich poziomach

Nasz Klient oferuje:

  • praca w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Moltton

branże: Produkcja / Przemysł