PracaOferty pracy Norwegia › Blacharz / Blacharz Dachowy Norwegia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Blacharz / Blacharz Dachowy Norwegia

Lokalizacja:

Norwegia, Oslo

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Miejsce pracy: Bergen

obecnie poszukujemy blacharzy na 2 stanowiska:

1. Blacharz - Produkcja i formowanie blach i rynien - praca w zakładzie
2. Blacharz dachowy -montaż rynien i metalowych elementów na elewacji budynku, wokół okien, drzwi i na dachu

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie 225-250 NOK/godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać " Blacharz / Blacharz Dachowy Norwegia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

doświadczenie

znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

prawo jazdy kat B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura