PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2800-3000 euro na rękę, trasy wokół komina, darmowe zakwaterowanie

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, 2800-3000 euro na rękę, trasy wokół komina, darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Praca w okolicy Stuttgartu
  • Zestaw: BDF oś skrętna
  • Transport paczek
  • Praca bez załadunków i rozładunków
  • Trasy wokół komina, nocne i dzienne
  • Codzienny powrót do bezpłatnego noclegu
  • Jazda nowoczesną ciężarówką

OFERUJEMY:

  • Pensję 2800-3000 eur netto (na rękę)
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Zaliczki do pobrania
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Wsparcie przez cały okres zatrudnienia
  • System poleceń pracowniczych – 200€ za polecenie
  • Stabilne zatrudnienie

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Znajomości niemieckiego
  • Mile widziane ADR podstawowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...