eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Norymberga › Kierowca kat. B

Kto szuka:

HR Navigator

Stanowisko:

Kierowca kat. B

Lokalizacja:

Norymberga

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca dla klienta w pralni przemysłowej.

Kierowanie pojazdem, załadunek i rozładunek koszy transportowych zgodnie z informacjami dostępnymi na aplikacji, trasa zaznaczona również na aplikacji, powtarzająca się.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane prawo jazdy zawodowe oraz znajomość niemieckiego umożliwiającą dogadanie się oraz własny telefon (smartphone).

Wymagane są badania psychotechniczne.

Oferujemy

stawka 15-16 euro brutto/h
program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę
zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, opłacone przez pracodawcę
możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać
zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy
dodatki za pracę w porze nocnej
płatne dni świąteczne - ustawowo wolne w Niemczech
stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce
24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
pomoc w załatwieniu zameldowania
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy
pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Szwaczka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Blacharz samochodowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: HR Navigator

branże: Logistyka / Transport / Zakupy