PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Opon Samochodowych 28-32 CHF brutto / godz. Rekrutacja od Czerwiec 2024 - SZWAJCARIA.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Opon Samochodowych 28-32 CHF brutto / godz. Rekrutacja od Czerwiec 2024 - SZWAJCARIA.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski Pracodawca zatrudni Monterów Opon Samochodów.
Rozmowy Rekrutacyjne Maj i Czerwiec 2024.

Zatrudnienie  od Pazdziernik / Listopad 2024 - Wymiana Opon Letnich na Zimowe.
Zatrudnienie od  Marzec / Kwiecien 2025 - Wymiana Opon Zimowych na Letnie.

Miedzy Dwoma Okresami Zatrudnienia przy Wymianie Opon mozliwe jest
Zatrudnienie Pracownika w innej Branzy np. Motoryzacyjnej.

PRACODAWCA
Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
STAWKA  28 - 32 CHF brutto / godz.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.
Możliwość Zatrudnienia TEAMÓW - DRUŻYN kilkuosobowych.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie
aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej ze Zdjęciem Kandydata.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA DO WYKONANIA
Przygotowanie Ustawienia Samochodu w Osi.
Podnoszenie Samochodu za pomoca Podnosnika lub Dzwigu Samochodowego.
Wymiana Opon Zimowych z Letnich na Zimowe - Pazdziernik / Listopad 2024.
Wymiana Opon z Zimowych na Letnie - Marzec / Kwiecien 2025.

PROFIL KANDYDATA.
Doświadczenie w Wymianie Opon min. 6 m-cy.
Obsługa Narzędzi do Montażu Opon , Wyważania i Ustawienia Zbieżności.
Znajomość Niemieckiego nie jest Wymagana.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest Wymagana.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Inne / Pozostałe