PracaOferty pracy Francja › Monter płyt KG - okolice Nancy/Strasburg - od kwietnia!

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Monter płyt KG - okolice Nancy/Strasburg - od kwietnia!

Lokalizacja:

Francja, okolice Nancy/ Strasburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • praca w dużych budynkach użytku publicznego – głównie renowacje (szkoły, galerie handlowe, pensjonaty, szpitale itp.)
  • stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych
  • wykonywanie sufitów podwieszanych
  • stawianie profili montażowych zgodnie z rysunkiem technicznym, trasowanie
  • prace ogólnobudowlane
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • zarobki miesięczne przy 160h – 2200€ netto
  • dodatek żywieniowy 10,10 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie, samodzielny pokój z dostępem do kuchni, łazienki
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
  • możliwość otrzymania zaliczki do 3 razy w miesiącu
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)
  • samodzielność
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i trasowania
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Czym jest chroniczne zmęczenie i jak z nim walczyć?

    Czym jest chroniczne zmęczenie i jak z nim walczyć?

    Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...