PracaOferty pracy Szwajcaria › Ślusarz / Monter Konstrukcji 32 - 35 CHF brutto / godz. + Dieta 18 CHF netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Ślusarz / Monter Konstrukcji 32 - 35 CHF brutto / godz. + Dieta 18 CHF netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI  SZWAJCARIA - ZURICH.
SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.

ZATRUDNIENIE  od  Maj,  Czerwiec  i w kolejnych m-ca   2024.
STANOWISKO  PRACY HALE PRODUKCYJNE HALA MONTAŻOWA ZURICH.

Szwajcarski  Pracodawca Zatrudni
ŚLUSARZY  - METALLBAUMONTEUR   NA PROJEKTY MONTAŻOWE DO SZWAJCARII.
PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie  na Szwajcarska  Umowę o Prace.

OFERTA  Pracy dla Samodzielnych Ślusarzy i Teamów Dwuosobowych.

STAWKA   32  - 35 CHF  brutto / godz. + DIETA  18  CHF  netto / Dzień Pracy.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

W rozliczeniu Podatkowym w Szwajcarii  Podatek Dochodowy  12 % - 20 %.
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik lub Pracodawca za Pierwszy Tydzień
pokrywa Koszty Zakwaterowania za Pracownika i  minusuje  z  Jego Pierwszej Wypłaty.

Koszt Kwatery od 180 - 220  CHF  / TYDZIEŃ - Pokoje zawsze jednoosobowe.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
ale po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Jeśli wzbudziliśmy  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  aktualne CV w wersji niemieckiej   ze zdjęciem lub Zdjęcie  oddzielnie.
Jesteśmy do Państa  Dyspozycji  Służymy Doradztwem   Personalnym i Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA  DO WYKONANIA
Prace  Ślusarskie przygotowujące do Montażu Konstrukcji Stalowych.
Montaż Elementów do Konstrukcji   -  Prace na Maszynach Ślusarskich.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE -  PROFIL KANDYDATA
Kilkuletnie Doświadczenie Warsztatowe i Montażowe.

Znajomość  jez. niemieckiego  Poziom A2. -  W Rozmowie Telefonicznej Komunikatywny.
Doświadczenie w  Pracach Ślusarskich min 1 ROK.
Własne Auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  -  Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne po stronie Pracownika.
Koszty Dojazdu do Szwajcarii po Stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny