PracaOferty pracy Poddębice › Referent ds. obsługi sekretariatu

Kto szuka:

Bank Spółdzielczy w Poddębicach

Stanowisko:

Referent ds. obsługi sekretariatu

Lokalizacja:

Poddębice, ul. Łódzka 33

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • prowadzenie obsługi sekretariatu Zarządu Banku, a w szczególności:
  • informowanie i umawianie klientów,
  • kierowanie klientów do odpowiednich komórek organizacyjnych banku,
  • prowadzenie rejestru wyjazdów i spotkań Prezesa Zarządu,
  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej do banku,
  • niezwłoczne rozprowadzanie korespondencji zgodnie z dekretacją,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej,
  • gromadzenie i kompletowanie korespondencji Zarządu,
  • pomoc przy przygotowaniu posiedzeń, narad, konferencji i szkoleń organizowanych w siedzibie Banku,
  • prowadzenie rejestru podróży służbowych oraz wystawianie delegacji podróży służbowych,
  • zgłaszanie pracowników na szkolenia,
  • pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych w zakresie ustalonym przez Kierownika Zespołu Organizacji i Kadr.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • wysoki poziom zaangażowania, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość przepisów prawa pracy mile widziane.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Bank Spółdzielczy w Poddębicach

branże: Administracja biurowa