eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Kucharz Śniadaniowy

Kto szuka:

Novotel i ibis Kraków Centrum

Stanowisko:

Kucharz Śniadaniowy

Numer referencyjny:

KUCHŚ/0424/NIKC

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MISJA

Będziesz dbał/a o  przygotowanie bufetu śniadaniowego dla gości, w oparciu o zbilansowaną dietę, w myśl zasady zero waste cooking.

Zadbasz o to, by rodziny, goście biznesowi, grupy turystyczne i uczestnicy konferencji mogli poznawać smaki z całego świata, delektując się kubkiem porannej kawy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ
  • Twoją pasją jest przyrządzanie zdrowego i pożywnego jedzenia
  • Twoje dania cechuje prostota i naturalność
  • Umiesz dokładnie planować ilość przygotowywanego jedzenia dla kilkuset osób
  • Nie lubisz marnować produktów spożywczych

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • umowę zlecenie
  • darmowy lunch
  • możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Novotel i ibis Kraków Centrum

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering