PracaOferty pracy Lębork › Operator CNC / Lębork / dopłata do dojazdów

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator CNC / Lębork / dopłata do dojazdów

Lokalizacja:

Lębork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • przezbrajanie/wprowadzanie zmian w parametrach maszyn (tokarki lub frezarki)
  • przygotowywanie elementów ze stali nierdzewnej do obróbki
  • wymiana narzędzi w maszynach
  • prowadzenie dokumentacji okołoprodukcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej lub 3-zmianowej
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • premię za pracę zmianową/nocną
  • dopłatę do dojazdów
  • benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, premie świąteczne oraz wakacyjne, posiłki pracownicze

#LI-AJ1

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł