eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Specjalista ds. Marketingu

Kto szuka:

Gram Sadeccy sp.j.

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • zamieszczanie informacji tekstowych i graficznych na stronie internetowej i w aplikacji
  • tworzenie projektów graficznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • znajomość języka polskiego,
  • znajomości programu graficznego (Coreldraw, Photoshop)
  • samodzielności i zaangażowania w realizowaniu powierzonych zadań

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Gram Sadeccy sp.j.

branże: Marketing / Reklama / PR

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...