eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tychy › Koordynator Serwisu – branża HVAC

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Koordynator Serwisu – branża HVAC

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów,
  • Koordynowanie działań serwisu,
  • Przygotowanie ofert serwisowych,
  • Nadzór nad stanem magazynowym i zamawianie części,
  • Obsługa CRO,
  • Sporządzanie stosownych raportów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w serwisie lub montażu klimatyzatorów,
  • Podstawowej znajomości zagadnień elektroenergetyki,
  • Wyższego wykształcenia,
  • Czynnego prawa jazdy kat B,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód do użytku prywatnego),
  • Pozytywną atmosferę pracy,
  • Pracę stałą, dającą możliwości rozwoju zawodowego i finansowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?